Założenie strony WWW Kompleksowa realizacja serwisu WWW

Strony WWW realizujemy kompleksowo. Przygotujemy serwis od A ... do Z.

Niezależnie od tego, którą usługę zamówisz, realizujemy zadania kompleksowo: STRONA INTERNETOWA. Co potrzeba do działania profesjonalnej strony internetowej: Serwer: Dobieramy najkorzystniejszy cenowo, wysokiej jakości, szybki serwer. Na pierwszy rok usługi otrzymujecie Państwo go gratis, tzn. w cenie wykonania strony. Po roku jego przedłużenie to koszt około 100-200 zł w zależności od potrzeb. Korzystamy z najlepszych, sprawdzonych wieloletnim doświadczeniem firm hostingowych. Domena: Pomożemy wybrać korzystny adres internetowy. Zamawiając u nas pozycjonowanie, nie ponosicie Państwo żadnych opłat związanych z domeną. W przypadku rezygnacji z pozycjonowania jedynym kosztem jest roczna opłata za domenę około 100 zł. W zakresie doboru domen możecie liczyć na nasze pełne wsparcie jak również darmową konfigurację (czy to podczas przeniesienia domeny, rejestracji badź konfiguracji z serwerem).

Pamiętaj !
Na każdą usługę zamawianą w AZSTUDIO otrzymujesz gwarancję. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji przez cały rok!

Świadczymy stałą, kompleksową opiekę techniczną, a w ramach współpracy możecie Państwo liczyć na pełne doradztwo ze strony naszych specjalistów, zarówno w sprawach stron WWW jak też pozycjonowania czy Reklamy AdWords.

Potrzebujesz profesjonalnej strony? Wystarczy krótki telefon, resztę zrobimy za Ciebie.

Od lat przygotowujemy rozmaite mniejsze lub większe projekty internetowe. Wystarczy krótki telefon do nas, a przygotujemy pełnowartościową stronę WWW. Naszym atutem jest kompleksowa realizacja: od projektu, po realizację i reklamę strony.

Strona internetowa prezentowana w mobilnych urządzeniach jak smartfon, laptop, telefon i na zwykłym monitorze

Krok pierwszy: przygotowanie projektu strony

Wystarczy, że nakreślicie Państwo tematykę strony (przykład: "salon urody w Łodzi"). W ciągu kilku dni sporządzimy pierwszy szkic, projekt strony, którą już możecie podejrzeć. Zapewnimy odpowiednie licencje do zdjęć wykorzystanych w projekcie - możemy również utworzyć stronę z kilku zdjęć jakie sami przyślecie. A więc już po kilku dniach, wspólnie z Wami ustalamy korekty do strony. Ustalacie własne zakładki (podstrony) itd. Możecie liczyć na nasze doświadczenie, większość serwisu przygotujemy samodzielnie.

Krok drugi: aktywacja strony na serwerze

Do działania strony WWW potrzebny jest serwer. Nie musicie się martwić o tę usługę. Hosting (inna nazwa serwera dla strony) zapewniamy w cenie realizacji Waszej strony na pierwszy rok usługi. Tutaj pojawia się zwykle pytanie o koszty serwera po roku. Otóż cena za serwer po upływie 12 miesięcy wynosi zwykle od 100-200 zł/rok. Możemy także umieścić Państwa stronę na nieco tańszym i równie skutecznym serwerze. Po prostu dobieramy najlepszy serwer w dobrej cenie, by jak najlepiej spełniał swoją funkcję.

Krok trzeci: optymalizacja strony czyli przygotowanie o pozycjonowania

Niezmiernie ważny etap pracy jakim jest optymalizacja strony WWW pozwala w przyszłości na skuteczne pozycjonowanie serwisu. Zapewniamy Państwu pełną optymalizację bez żadnych dodatkowych opłat. Szereg działań w kodzie źródłowym strony nie zawsze widocznych na pierwszy rzut oka. Zapewniaja nie tylko szybkość ale sprawne odczytanie Waszego serwisu przez robota Google, a ten ... ocenia Wasz serwis pod kątem przydatności dla innych Internatutów. Warto porządnie przygotować stronę, co nie znaczy wcale, że trzeba wydać fortunę na stronę, bo niekoniecznie idzie to w parze.

Krok czwarty: pozycjonowanie strony w wyszukiwarce

Prace nad pozycjonwoaniem powinny być prowadzone regularnie. Nasz firma ma przygotowaną stałą strategię działań SEO, pozwalając Państwa stronie na dobre, bardzo dobre lub najlepsze pozycje w wyszukiwarce. Dobra pozycja strony to taka w pierwszej 10 wyników. Za inne nie pobieramy opłat. Pozycjonowanie realizujemy tanio na tle naszej konkurencji.

Wystarczy krótki telefon, my zajmiemy się resztą: 500 009 206

Strona z pozycjonowaniem

Specjalizujemy się w kompleksowej usłudze: realiacja strony a następnie opieka techniczna i pozycjonowanie. Pozwala to na pozyskanie nowych Klientów, bez konieczności dodatkowego reklamowania firmy w radio czy gazecie.

Strona internetowa prezentowana w mobilnych urządzeniach jak smartfon, laptop, telefon i na zwykłym monitorze

Zadzwoń i zapytaj o ofertę na stronę internetową lub pozycjonowanie lub umów się na dogodny termin w biurze w Łodzi.

Dane adresowe: 93-035 Łódź, ul. Wólczańska 243. Zobacz mapę dojazdu, jak do nas trafić