Siedziba w Łodzi Przyjdź do nas, doradzimy przy wyborze strony internetowej.

Porozmawiajmy o nowej stronie internetowej w naszym biurze w Łodzi

Niektórzy z naszych Klientów preferują spotkanie wstępne celem omówienia szczegółów realizacji strony WWW. Wyszliśmy Państwu naprzeciw, zapraszamy do ustalenia dogodnego terminu spotkania w siedzibie AZ STUDIO w Łodzi. W tym artykule dowiemy się od czego zacząć i co warto przygotować przed spotkaniem z nami. Niezależnie od tego, czy zamierzacie Państwo wykonać zupełnie nową stronę, czy też odświeżyć wygląd dotychczasowej witryny, warto przygotować kilka krótkich informacji dla nas.

1. Określamy ogólną tematykę strony (np. kancelaria radcy prawnego, usługi remontowe, sklep z odzieżą etc.)

2. Określamy przybliżoną liczbę podstron serwisu. Na przykład prosta strona ma około 1-6 podstron: "Strona główna", "O Firmie", "Oferta", "Galeria zdjęć", "Kontakt" - możecie już na wstępie zadeklarować jakie to mają być zakładki. Witryny bardziej rozbudowane liczą zwykle powyżej 10 podstron, projektujemy też takie z liczbą kilkuset.

3. Jeśli w serwisie będzie Galeria ze zdjęciami, warto określić w przybliżeniu, czy zdjęć będzie do 20, czy może większa liczba: około 100, a nawet 300.

4. Być może trochę interesowaliście się usługą pozycjonowania. Można ułożyć wstępnie listę słów, po których będziemy pozycjonować serwis. Na przykład: "hydraulik Łódź", "usługi hydrauliczne Łódź".

W zasadzie należy nam podać tylko ogólną tematykę strony, my zajm,iemy się resztą.

Pamiętaj !
Nie ma potrzeby spotkania wstępnego, całe zlecenie można wygodnie złożyć drogą elektroniczną lub telefonicznie, nie ruszająć się z domu.

Składając zamówienie na realizację strony WWW poza biurem, poprosimy o dostarczenie materiałów (na przykład zdjęć do strony, logo firmy) drogą elektroniczną.

Nowy projekt strony internetowej omówimy przy kawie lub herbacie.

Udostępniamy Państwu także możliwość dojazdu do Waszej firmy na terenie Łodzi i Pabianic. Zapraszamy do wyboru dogodnej formy spotkania z nami (prosimy o wcześniejsze telefoniczne potwierdzenie wizyty)

Strona internetowa prezentowana w mobilnych urządzeniach jak smartfon, laptop, telefon i na zwykłym monitorze

Nasze serwisy WWW są wizytówką i stałą reklamą dla wielu przedsiębiorców w Łodzi i województwie łódzkim.

Praktycznie ciężko znaleźć branżę w Łodzi, z którą nie mieliśmy możliwości współpracy. Opowiemy Wam o kilku z nich. Na co dzień zgłąszają się do nas firmy i przedsiębiorstwa potrzebujące nie tylko samej strony internetowej ale przede wszystkim widocznej reklamy. Ci Klienci doskonale rozumieją potrzebę pozycjonowania strony, by wybić się ponad konkurencję. Dlaczego to tak istotne? Otóż prawie w każdej branży znajdzie się kilka, o ile nie kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt (patrz twórcy stron internetowych), firm lokalnych. Spójrzcie Państwo na to z własnego doświadczenia. Gdy siadacie do komputera lub z telefonem w ręku, szukając usług elektryka, hydraulika, czy sklepu z rowerami w Łodzi. Wpisując do wyszukiwarki proste hasła (słowa kluczowe) otrzymujemy wynik w postaci pierwszej, drugiej,trzeciej ... dziesiątki wyników. Oczywiście przeglądamy kilka z TOP 10 i zwykle na tym etapie próbujemy skontaktować się z danym fachowcem lub znajdziemy juz szukaną usługę, sklep, hurtownię, czy producenta.

POZNAJ CIEKAWĄ I TANIĄ OFERTĘ NA STRONY INTERNETOWE Z REKLAMĄ, ZADZWOŃ: 500 009 206

AZSTUDIO Łódź, ul. Wólczańska 243

Wystarczy krtóki telefon z potwierdzeniem spotkania. Zapraszamy do naszego biura w Łodzi. Omówimy szczegóły reklamy internetowej strony lub usług SEO.

Strona internetowa prezentowana w mobilnych urządzeniach jak smartfon, laptop, telefon i na zwykłym monitorze

Kompleksowe usługi projektowania serwisów WWW z optymalizacją dla firm z Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrówa Łódzkiego i okolic. Nasze biuro w Łodzi:

Dane adresowe: 93-035 Łódź, ul. Wólczańska 243. Zobacz mapę dojazdu, jak do nas trafić